Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Przecierz to już nie pierwszy raz. Może ta akcja dotrze do nastolatkow masowo uprawiajacych seks w lasach, parkach a nawet w domach. Dla dzieci sa place zabaw przede wszystkim. Pomyslcie ile zycia mozna uratowac poprzez takie akcje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a mnie się to podoba zawsze jak nie kabaret to horror, można tamtędy nie chodzić jak się jest ciut wrażliwszym, zawsze to jakieś przesłanie do nieświadomego ludu?,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecierz to już nie pierwszy raz. Może ta akcja dotrze do nastolatkow masowo uprawiajacych seks w lasach, parkach a nawet w domach. Dla dzieci sa place zabaw przede wszystkim. Pomyslcie ile zycia mozna uratowac poprzez takie akcje...
  Może zacznij sam ratować życie, np. poprzez adopcję niechcianych dzieci? Może zacznij sam pomagać niechcianym dzieciom, których los nie obchodzi propagandzistów z prolajf? A dopiero później się zajmujcie wszyscy aborcją. Co, dzieci narodzone już was nie obchodzą? Nie odpowiadaj, bo wiem, że nie obchodzą. Wam tylko płody w głowie, a gdy się narodzą, to niech zdychają albo niech idą do domu dziecka prowadzonego przez niwyżyte seksualnie, sadystyczne zakonnice, gdzie czeka je piekło. Ot, taka jest wasza moralność, wy pier***eni hipokryci :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
doszło do skandalu wystawa podarta i przeniesiona niżej, ale się dzieje, 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te moherowe berety nas zniewalają. Ja nie życzę sobie takiej wystawy na ogólnodostępnym placu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
takie panie mają zazwyczaj to za sobą ,teraz nagle wielkie katoliczki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie pokazujcie zdjęć,pokarzcie sumienie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...bardzo zacna inicjatywa naszych "włodarzy"! Pomaga mi to w edukowaniu własnych dzieci! Z radością ich informuję , że w wyniku działań Kościoła i tzw. księży malutkie dzieciatka są maltretowane, mordowane i ćwiartowane! Taka nauka pozostanie im w pamięci na zawsze. Dzisiaj w przedszkolu mój syn uświadamiał swoich rówieśników ... Gwarantuje mi to w pewnym sensie ochronne przed zbliżaniem się do zagrażającego dzieciom pedofila... A w tej grupie zawodowej jest ich zdecydowana nadreprezentacja ... Oby więcej tego rodzaju "pejzaży" i pomysłowości rodziców umiejących przekuć to na zdrowy stosunek do Kościoła i kleru ...
Podoba mi się ten pomysł. Nawet bardzo:-) :-) :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czekam na wystawę "WESOŁOWSKI - GNIJĄCE TRUCHŁO PEDOFILA" :) Powinni go wywalić do lasu i fotografować raz na tydzień i po 6 tygodniach mamy wspaniałą wystawę :) I dopisek "TAK KOŃCZĄ PEDOFILE W SUTANNACH - PIEKŁO ICH POCHŁANIA" :)
POPIERAM !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...